Logisztikai szegmens vezető

Partnerünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért a feladatok mindig változatosak.
Kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végzik különböző iparágak részére. Szeretnél a kreatív ötleteiddel egy támogató csapat tagjaként hozzájárulni a céges sikerekhez? Ha releváns vezetői tapasztalattal rendelkezel és erős kommunikáció képes az angol/német nyelvtudásod, akkor itt a lehetőség, csatlakozz hozzájuk mint,

Feladatok

  • SAP fejlesztésében aktív részvétel

  • Raktározási feladatok megszervezése

  • Komissiózási folyamatok (teljes körű anyagigények kezelése) működtetése, összehangolása a területekkel

  • Készletgazdálkodás, raktározási feladat megszervezése, a fizikai és SAP készlet egyezőségének a biztosítása

  • Belső anyagáramlás és tárolás megvalósítása

  • A szegmens vezetőhöz tartozó munkavállalók irányítása, fejlesztése, értékelése és motiválása

  • A szegmenshez tartozó területek rendjének és tisztaságának a fenntartása (külső, belső)

  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel, állapotjelentések, javaslatok közlése

  • Terület mérőszámainak nyomon követése, intézkedések megfogalmazása, bevezetése

  • Terület szakmai képviselete

  • Részvétel a reklamációk kiértékelésében és az intézkedések meghozásában

  • Vevői igények szerinti struktúra kialakítása, folyamatok működtetése és fejlesztése.

Egyéb információk

Munkaidő: H-P: 7:30-16:00 vagy 8:00-16:30
Munkavégzés helye: Debrecen

Requirements:
  • Szakirányú végzettség

  • Legalább 5 év releváns gyártó üzemi tapasztalat

  • Erős kommunikáció képes angol/német nyelvtudás

  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • SAP ismeret

Benefits:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

  • Modern munkakörnyezet és eszközök

  • Kiemelkedő csapatmunka és szakmai közösség

  • Családias hangulat a mindennapokban: horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsora

  • Szakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapján

  • Munkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30 Ft/km

  • Stabil, folyamatosan növekvő cég

Debrecen
Full time

Published on 21.10.2024