Logisztikai munkatárs

Partnercégünk járműkommunikációs (V2X) szoftver és hardver fejlesztésével foglalkozik, melyekkel segítik a balesetek elkerülését és hatékonyabbá teszik a közlekedést. A technológiáik lehetővé teszik, hogy a járművek egymással, illetve az okos városok útmenti infrastruktúrájával kommunikáljanak szenzoradatok megosztásával, és segítsék az önvezető autók működését.

Feladatok:

  • Hardver termékek és egyéb szállítmányok csomagolása: dobozok hajtogatása, eszközök és kiegészítők dobozba helyezése, dobozok lezárása, pakolása
  • Raktár pakolása: dobozok, bútorok pakolása az iroda és a raktár között
  • Leltárazásban való segédkezés (alkatrészek számolása, pakolása, adatok rögzítése)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig rugalmasan
  • Heti kb. 20 órában vállalható diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2350 Ft/óra
  • Jó megközelíthetőség

Ha a diákmunka felkeltette az érdeklődésedet, nincs más dolgod, csak töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, mikor tudsz dolgozni és kollégáink hamarosan keresni fognak a megadott elérhetőségeiden. Ha kérdésed lenne, a megadott e-mail címen tedd fel bátran!

Budapest
Apprenticeships

Published on 12.09.2024