Létesítmény karbantartó technikus

A létesítmények és a gyári infrastruktúra általános karbantartása, korszerűsítése és javítása

Karbantartási és megfelelőségi dokumentáció vezetése

Tűz-, elektromos, gáz- és sűrített levegős biztonsági követelmények betartása

Részvétel az új gépek telepítéséhez kapcsolódó feladatokban

Együtt működés a társterületekkel, hogy a létesítmény és az infrastruktúra megfeleljen a törvényi szabályozásoknak (mérnökség, EHS szakember)

Az alkatrész és pótalkatrész készlet nyilvántartása és biztosítása

Üzemeltetési feladatok elvégzése
Elvárások / Requirements
Min. 3 éves gyakorlati tapasztalat az üzemeltetés területén gyártó környezetben

Tapasztalat a létesítmény infrastruktúrájának karbantartásában (HVAC, vízvezeték, sűrített levegő, elektromos rendszerek, gázellátás)

Mechanikai és/vagy elektromos javításokban szerzett tapasztalat

Tapasztalat a pótalkatrész-készlet koordinálásban

Vállaltirányítás rendszer ismerete és használata (készletgazdálkodás nyilvántartása)

Ms Office felhasználói szintű ismerete

B.kat.jogosítvány

Előny:

Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

A munkahelyi EHS-szabályozással kapcsolatos tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér

Modern, speciális technológia

Munkába járás támogatása

Éves bónusz

Támogató, stabil céges háttér

a0tbI000004PMXrQAO

Kaposvár
Full time

Published on 01.08.2024