Lakatos-hegesztő (WHC013210)

Pozíció leírása:

Alumínium nyílászárók, fémszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk felvételt hirdet lakatos-hegesztő munkakörbe.

Feladatok:

  • Műhelyrajzok értelmezése és pontos anyagkiválasztás
  • Anyagok pontos darabolása, a megadott tűréshatárokon belül
  • Darabológépek szakszerű használata és karbantartása
  • Anyagok sorjázása, jelölése, megmunkálása, összeállítása
  • Hegesztési feladatok, rajzi utasítások szerinti végrehajtása
  • Anyagok egyengetése, varratellenőrzés, felületkezelés
  • Technológiai újítások betartása
  • Munkavédelmi szempontok figyelembevétele, betartása
  • Egyéni munkavédelmi felszerelések alkalmazása
  • Késztermék csomagolása, szállításra előkészítése

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, teljesítményarányos bér
  • Munkába járási támogatás (30 Ft/km)
  • Munkavégzés modern csarnokokban
  • Munkatárs-ajánlási díj

Elvárások:

  • Középfokú szakmunkás végzettség vagy többéves szakmai tapasztalat gyártásban
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Nyitottság új gépeink használatának betanulásához

Monostorapáti, 8296 Magyarország
Full time

Published on 23.10.2024