Közbeszerzési szakértő

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Beszerzési, környezetvédelmi és szállítási üzletágban a fő feladatunk központosított szolgáltatások – kiemelten a beszerzések, közbeszerzések teljeskörű lebonyolítása - biztosítása megbízóink számára tevékenységük ellátásához, különösen a MÁV-VOLÁN-csoport, illetve az Építési és Közlekedési Minisztérium tulajdonosi jogkörgyakorlása alá tartozó vállalatok részére.

Sokrétű feladataink felkeltették az érdeklődésedet és szívesen lennél csapatunk tagja? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- közbeszerzési eljárok bonyolítása
- az előkészítő, értékelő bizottságok munkájának koordinálása
- csoportszintű beszerzési módszertanok bevezetésében, felügyeletében, harmonizációjában történő közreműködés, beleértve az egységes beszerzési eljárásrend kialakítását
- a társasági szintű kiemelt, uniós értékhatárt meghaladó közbeszerzési eljárások lefolytatása
- jogszabálykutatás, közbeszerzési állásfoglalások készítése
- a feladatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások és nyilvántartási kötelezettségek megvalósítása
- közreműködés a közbeszerzési terv és a beszámoló készítésében
- aktív részvétel a közbeszerzési gyakorlat fejlesztésében

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- meglévő diploma
- felhasználói szintű MS Office programok ismerete
- 5 év beszerzői gyakorlat ajánlatkérői oldalon
- 3 év közbeszerzői gyakorlat ajánlatkérői oldalon

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- jó elemző készség
- folyamatszemlélet
- proaktív problémamegoldás
- agilitás, nyitottság
- kiemelkedő precizitás
- hatékony kommunikáció szóban és írásban
- terhelhetőség (több közbeszerzési eljárás egyidejű bonyolítása)

Előnyként értékeljük
- nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- rugalmas munkaidő
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-10-16

Vállalati bemutatkozó
Jobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

Budapest
Full time

Published on 16.09.2024