Könyvelési vezető

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, ingatlanbefektetéssel, -hasznosítással és -fejlesztéssel foglalkozó nagyvállalat.

Feladatok:

  • Számviteli feladatok operatív irányítása, a számviteli vezető munkájának támogatása
  • Évzárás előkészítése, koordinálása, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • A számviteli feladatok ütemezése, megvalósulásuk ellenőrzése
  • Határidők betartatása
  • Napi szintű együttműködés a gazdasági osztály szakértőivel
  • Kollégák szakmai támogatása, a csoport motiválása, ösztönzése
  • Új kollégák integrációjának elősegítése
Requirements:
  • Mérlegképes könyvelői vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • Minimum 4-5 év munkatapasztalat könyvelés, adózás területén
  • Legalább 1-2 éves (csoport)vezetői gyakorlat
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Naprakész jogszabályi ismeretek mind adózás, mind számviteli területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, önálló munkavégzés és proaktív hozzáállás
Benefits:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség

Székesfehérvár
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 10.09.2024