Kontrolling gyakornokot

A Sanofi a világ egyik vezető biotechnológiai vállalata, amely elkötelezett az emberek egészségének és életminőségének javítása mellett. Több mint 100 000 alkalmazottal, 170 országban nyújtanak kiemelkedő terápiás megoldásokat az immunológia, onkológia, ritka betegségek, vakcinák, diabétesz és szív- és érrendszeri betegségek területén végzett kutatásokra és fejlesztésekre alapozva.

Feladatok:

  • Határidőre biztosítani a legfontosabb kontrolling folyamatokat (zárás, előrejelzés, elemzések, költségkezelés)
  • Részt venni olyan keresztfunkcionális projektekben, amelyek illeszkednek a csapat szaktudásához és a vállalat célkitűzéseihez (rendszerek és eszközök fejlesztési terve, folyamatfejlesztések)
  • Pénzügyi elemzésekkel és javaslatokkal hozzájárulni a projektek sikeréhez
  • Ötletekkel és együttműködéssel támogatni a fejlesztési projekteket

Elvárások:

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony, utolsó félév) pénzügyi vagy hasonló szakon
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Minimum heti 30 órás rendelkezésre állás
  • Hosszú távú diákmunkalehetőség

Amit kínálunk

  • Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
  • Képzési program lehetősége gyakornokok számára
  • Szakmai gyakorlat és diploma dolgozat támogatás
  • Fizetett szabadság a gyakornokok számára
  • Bruttó 2200 Ft/óra

Jelentketkezés Töltse ki az alábbi jelentkezési lapot! Ha bármilyen kérdése van, fordulj hozzám bizalommal e-mailben. (abraham.dorottya@minddiak.hu)

Budapest
Apprenticeships

Published on 13.09.2024