test-header

Komplex gépészeti karbantartó
test-header

A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. Finomítás Üzemfenntartás Gépész műhelyek szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat:

 KOMPLEX GÉPÉSZETI KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Feladatok:

  • Finomítói berendezések szerelése, karbantartása.
  • Kisebb lakatos munkák elvégzése.
  • Ipari berendezések rutin karbantartása.
  • Csapatban történő munkavégzés.
  • Nagyleállásokon történő munkavégzéssel járó többletmunka/túlóra.
  • A megfelelő gyakorlat megszerzése utáni készenlét adás.
    • Armatúra műhely:
      • Ipari szerelvények javítása karbantartása.
      • Biztonsági szelepek karbantartása, felújítása.
      • Tartálylégzők, szintmutatók javítása.
    • Készülék lakatos, hegesztő műhely:
      • Reaktorok, szeparátorok szerelése.
      • Hőcserélők, léghűtők szerelése, karbantartása-
      • Nagynyomású berendezések karbantartása.
    • Forgógépes műhely:
      • Szivattyúk karbantartása, ki-, beszerelése
      • Hajtóművek karbantartása
      • Kompresszorok karbantartása
    • Elektrolakatos:
      • Villanymotorok ki-be szerelése, karbantartása
      • Egytengelyűség állítás
    • Kihelyezett műhely:
      • Finomítói berendezések karbantartása
      • Helyszíni lakatos munkák elvégzése

Elvárás:

  • Gépszerelői szakmunkás bizonyítvány/ Gépgyártás technikus bizonyítvány / Villanyszerelői végzettség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép kezelői bizonyítvány
  • Robbanásbiztos berendezések kezelője OKJ-s végzettség
  • Érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes lakhatási támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör

A MOL Csoportnál tudjuk, hogy erősségünk a sokszínűségben rejlik. A kiválasztási eljárás során minden megfelelő képesítéssel és munkatapasztalattal rendelkező pályázónak egyenlő esélyeket biztosítunk az életkorra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre, szexuális irányultságra, vagy etnikumra való tekintet nélkül. A MOL Csoportnál mindenki számít.

Ha a toborzási folyamat bármelyik lépésénél a megváltozott munkaképességével kapcsolatos speciális igénye van, kérjük, jelezze ezt a toborzó csapatunknak! Szívesen segítünk.

Százhalombatta, 2440 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 13.10.2024