Komissiózó

Szárazáru összekészítő

Ha már nem bírod a változó időjárást és inkább olyan helyen töltenéd az időd, ahol a térded sem sajog. Rendelkezel vezetőállásos targonca jogosítvánnyal?Német kiskereskedelmi üzletlánc partnerünk keres szárazáru raktárába áru összekészítő kollégákat.

Alábbi feladatok várnak rád:

  • áru összekészítése raktári környezetben

  • raktári rend fenntartása

  • egyéb raktári feladatok ellátása

  • a munkavégzéshez szükséges eszközök rendeltetésszerű használata

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Milyen a műszakbeosztás?

  • a műszakot TE választhatod meg

  • hétfőtől-szombatig, heti 5 nap,

  • amiből választhatsz: 06:00-14:30 vagy 8:00-16:30 vagy 9:00-17:30 között

Amire szükséged lesz:

  • vezetőállásos targonca jogosítvány (3313)

  • a pontosságod és

  • a megbízhatóságod

Előny:

  • a hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk a munkádért?

  • havi bruttó 534.300 Ft (nettó 355.310 Ft)

  • munkába járás költségének támogatása

  • céges buszjárat

    -Érd-Törökbálint-Budaörs (06:00-14:30 műszak)

    -Tatabánya-Bicske (09:00-17:30 műszak)

    -Budapest: Boráros tér-Újbuda Center-Sasadi út (08:00-16:30 műszak)

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Komissiózó

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Full time

Published on 29.06.2024