test-header

Kitérőlakatos / Pályafelügyelő
test-header

Vasúti Pályafelügyelő a MOL Nyrt. és MPK Zrt. telepein

A MOL Nyrt. és MPK Zrt. magyarországi telephelyeire keresünk Vasúti Pályafelügyelőt, aki a vasútüzemek eszközállományába tartozó vasúti pálya és tartozékainak felügyeletét, fenntartását és felújítását tervezi, szervezi, irányítja és ellenőrzi.

Fő feladatok és felelősségek:

  1. Műszaki pályafelügyelet szervezése, irányítása és ellenőrzése állandó jelleggel.
  2. Kitérővizsgálatok, váltózár és vágány karbantartás elvégzése a MOL Vasútbiztonsági Irányítási Rendszerében meghatározott utasítás szerint.
  3. Vonalgondozói tevékenység végzése, hibalista összeállítása.
  4. Közreműködés az éves fenntartási és felújítási munkaterv elkészítésében.
  5. Éves kötelező méréseken való részvétel a Pályamester mellett.
  6. A vasúti pályahálózatok megfelelő műszaki szinten tartása.
  7. Munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartása és betartatása.

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Szakirányú végzettség / Ha nincs érettségid mi támogatjuk, annak megszerzését
  • Érvényes hatósági szakvizsgák
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes vasútorvosi egészségügyi alkalmasság
  • MS Office ismeretek

Elvárt készségek:

  • Magas szintű elemző képesség
  • Koncepcionális és komplex gondolkodás
  • Önálló problémamegoldás
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas terhelhetőség

A pozíció betöltéséhez nem szükséges nyelvtudás. Munkáját a Vasútbiztonság és Eszközmenedzsment MOL vezető irányításával végzi. Ha érdekli a lehetőség, és megfelel a fenti követelményeknek, várjuk jelentkezését!

Csatlakozzon hozzánk, és legyen része egy dinamikus, felelősségteljes csapatnak a MOL Nyrt. és MPK Zrt. telephelyein!

Tiszaújváros
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 21.09.2024