Kínai és angol nyelven beszélő gyakornok
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Kommunikáció elősegítése magyar munkavállalók és a kínai anyavállalat szakemberei között;
  • A CATL csapat napi munkájának támogatása a termelés hatékony beindítása érdekében, a megújuló energiaipar egyik világszínvonalú gyártóüzemében;
  • A magyarországi CATL tevékenységet támogató fordítási feladatok (beleértve a műszaki dokumentációt, e-maileket, leveleket stb.) teljes körű elvégzése;
  • Egyszerűbb tolmácsolási feladatok megbeszéléseken;
  • Külső és belső üzleti anyagok, prezentációk, értekezleti jegyzőkönyvek stb. elkészítése.

Amit tőled várunk:

  • Folyamatban lévő tanulmányok;
  • Kommunikációs szintű angol és kínai nyelvtudás;
  • Jó együttműködő és a kommunikációs készség, különösen a kultúrák közötti kommunikációban;
  • Szisztematikus gondolkodás, határozottság és empátia;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol a csapatmunka prioritás;
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Debrecen
Apprenticeships

Published on 13.09.2024