Kemence operátor (WHC011478)

Pozíció leírása:

Feladatok:

  • Hőkezelő berendezések (5 vákuum és 2 légköri) hétközi, illetve hétvégi műszakokban való felügyelete, azok kezelése/üzemeltetése
  • Hőkezelő programok megfelelő kiválasztása, hiányuk eseten pótlásuk igényenek jelzése a mernökség felé.
  • Hőkezelési dokumentációk, mint diagrammok és Qp-k teljesértékű kezelése
  • Dokumentáció figyelemmel kisérése, változtatásokban való részvétel
  • Napi kapcsolattartás a termelőterületek termeléstervezőivel, muszakvezetőivel
  • Direkt anyagok nyilvántartása a területen (szettek, alkatrészek)

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • 2 műszak
  • Cafeteriajuttatás abelépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni30%, éjszakai:40%
  • Túlóra pótlék: hétközi50%, hétvégi100%
  • Munkavállalói hotellehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetéshelyben (étterem, büfé)
  • Ingyenes vállalati buszoka munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
  • Üzemanyag költségtérítés 35 ft/km
  • Sportolási lehetőséghelyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Egészségbiztosítás

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány, műszaki háttér

Veresegyház, 2112 Magyarország
Full time

Published on 14.09.2024