Kazánkezelő (Hajdúböszörmény)

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

Kazánkezelő

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

  • Kezeli és felügyeli, ellenőrzi és üzemelteti a különféle tüzelőanyagokkal (olaj, szén, gáz) működő, kézi vagy automatikus üzemi kazánokat.
  • Karbantartja a kazánt és segédberendezéseit.
  • Hibaelemzést, hibaelhárítást végez, intézkedik a hiba megszüntetéséről
  • Méri a felhasználókig eljutó energiamennyiséget.
  • Munkanaplóba rögzíti a fogyasztásmérő műszerek állását és a tárolók vízszintjét.
  • Problémák és hiányosságok észlelése és jelzés a csoportvezető felé.
  • A baleset-, tűz-, munkavédelmi és higiéniai előírások betartása, a munka és védőfelszerelések, balesetvédelmi berendezések kötelező használata

Elvárások:

  • Kazánkezelő (2-12 T) OKJ szakképesítés, érvényes tanúsítvány
  • Hűtéstechnikai berendezés kezelő OKJ 32 522 01
  • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
  • Munkaidő: 12 órás munkarendben
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi u. 20.

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a munkavégzési hely megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 01.08.2024