Kazán-és kompresszorkezelő (WHC013074)

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

  • Az üzem hűtőberendezéseinek biztonságos üzemeltetése, az üzem hűtési igényeinek biztosítása.
  • A szekunder hűtőrendszer üzemeltetése.
  • Pincei lágyvízrendszer és kondenz rendszer ellenőrzése.
  • Emeleti klímagépház ellenőrzése.
  • Kazánházi rendszer felügyelete, kezelése.
  • Felügyeletkörbe tartozó rendszer elemei és eszközök ellenőrzése.
  • Hatályos előírás szerint a kazánüzem dokumentálása, kazánüzemi eseménynapló vezetése.
  • Üzemvitellel kapcsolatos mérések végzése, felhasználás adatainak leolvasása.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Havi bónuszok
  • 40%-os műszakpotlék, 35%-os hétvégi pótlék
  • Br. 33 000 Ft cafeteria
  • Műszakrend: folyamatos munkarend (6-18; 18-6); 12 órás munkaórák
  • Tervezhető munkahetek
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Utazási költségtérítés: busz esetében a bérlet 86%-a, saját autóval 30 Ft/km
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk

Elvárások:

  • szakirányú, kazánkezelői vagy hűtőgépkezelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 7 tonnás kazánok üzemeltetéséről végzettség vagy
  • tapasztalat ezen típusú kazánok üzemeltetésében
  • hajlandóság tanulásra
  • önálló, precíz munkavégzés
  • folyamatos, többműszakos munkarend vállalása