Karbantartó (WHC013270)

Pozíció leírása:

Sárvári világszínvonalú hústermékeket gyártó feldolgozóipari partnercégünkhöz keresünk ELEKTROMOS vagy MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársat 3 műszakos munkarendben!

Feladatok:

  • Tervezett és eseti karbantartási feladatok végrehajtása
  • Üzemzavar elhárítása, a termelés folyamatosságának biztosítása
  • Alkatrészigények felmérése, beszerzések nyomon követése
  • Közreműködés rendszeres és eseti leltári feladatokban
  • Elvégzett feladatok ill. állásidők műszaki dokumentációja
  • Gépekkel kapcsolatos dokumentációk szakszerű tárolása, hozzáférhetősége
  • Új gépek telepítésében való aktív közreműködés
  • Szükség esetén készenléti feladatok ellátása
  • Javaslattétel folyamatfejlesztésre
  • Részvétel új kollégák betanításában

Amit kínálunk:

  • Saját állományú felvétel, határozatlan idejű teljes munkaidős szerződés
  • Versenyképes alapbér + kiemelt műszakpótlék (44%)
  • Próbaidőt követően mozgóbér, cafetéria, automata és termékcsomag juttatás
  • Azonnali lehetőség
  • Bejárási támogatás bérlet 100%, autóval 30Ft/km
  • Hosszútávú stabil lehetőség
  • Szakmai fejlődés, átképzési lehetőség

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, műszerész, technikus, villamos vagy egyéb mechanikus végzettség)
  • Gyártókörnyezetben, karbantartásban szerzett releváns tapasztalat, de pályakezdőket is várunk!
  • 3 műszakos munkarend vállalása (5:40-14:00, 13:40-22:00, 21:40-06:00)
  • Sikeres tesztírás
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Előny: targonca jogosítvány, hegesztő végzettség, tűzvédelmi szakvizsga.

Sárvár
Full time

Published on 13.10.2024