KALIBRÁLÓ MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként.
  • A cég budapesti laborjában történő kalibráció.
  • A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása.
  • Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása.
  • Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.

Amit megbízónk elvár:

  • Főiskolai vagy egyetemiVillamosmérnökivégzettség.
  • PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök.
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete.
  • Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban).
  • Kiküldetések alatt túlóra vállalása.

Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:

  • Méréstechnikai háttér.
  • Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux).
  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Bejárás támogatása.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.

Munkavégzés helye:Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)

Munkaidő:Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát aJelentkezésgombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 04.10.2024