Piacvezető B2B informatikai-üzleti médiacég részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior Media Key Account Manager (3055)
pozícióba.

Pozíció leírása:

  • Új ügyfelek telefonos /online megkeresése,
  • Személyes/online tárgyalások egyeztetése​ és lebonyolítása,
  • Ajánlatok készítése és utókövetése​,
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése,
  • Üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása​.

Elvárások:

  • Proaktív attitűd,
  • Racionális, logikus gondolkodás​,
  • Megoldás fókuszú szemlélet​,
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • Előnyök: értékesítési tapasztalat ​, aktív jó angol nyelvtudás​

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség, egyértelmű karrierút,
  • változatos, sokrétű munka,
  • prémium irodai munkakörnyezet.

junior, sales, B2B, ügyfélkapcsolat, media sales, hívás, tárgyalás, KAM, junior key account manager állás, junior KAM, key account manager
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 17.10.2024