Junior Beszerző

HABI Kfttöbb mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
JUNIOR BESZERZŐ
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  • beszerzési csomag dokumentálása
  • árajánlatok, rendelések, készletek adminisztrálása
  • szállítmányok ütemezésének dokumentálása
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • minőségi, mennyiségi reklamációk kezelése

Elvárás

  • középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • MS Office használatában való jártasság
  • rendszerszemlélet
  • analitikus gondolkodás és célorientált munkavégzés
  • képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre

Előnyt jelent

  • értékesítés területén szerzett gyakorlat
  • beszerzésben szerzett tapasztalat
  • műszaki vagy gazdasági végzettség
  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • munkafolyamatok teljeskörű betanítása
  • hosszútávú munkalehetőség
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • cafeteria, útiköltség támogatása
  • korszerű munkaeszközök
  • alkalmanként otthonról végezhető munkalehetőség
  • családias, összetartó munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 15.10.2024