IQC Mérnök
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Bejövő áru minőségellenőri csapat felépítésében való részvétel, csapattagok kiválasztása és képzése, a képzés tartalmának és időzítésének optimalizálása és szabványosítása;
  • Bejövő minőségellenőrzési folyamatok, ellenőrzési utasítások és megelőző intézkedések kialakítása;
  • Beszállítóktól érkező anyagok elfogadása és kiadása, valamint az ellenőrzés és feldolgozás során felmerülő minőségi problémák kezelése;
  • A teszt laboratórium kialakításának támogatása, tesztelési berendezések beszerzésének támogatása és az üzemeltetés felügyelete;
  • Laboratóriumi mérési adatok összegzése és elemzése, tesztproblémák azonosítása és javítása;
  • Együttműködés az anyavállalat szakembereivel, a tesztelési módszerek hatékonyságának fenntartása érdekében;
  • Kulcsfontosságú problémák megoldása és új monitorozási projektek végrehajtásának elősegítése.

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen;
  • Minőségirányítási eszközök ismerete (QC 7, 8D analízis);
  • VDA 6.3 és 6.5 követelmények ismerete;
  • Minőségirányításban vagy laboratórium menedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv folyékony használata;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

IQC Mérnök

Debrecen
Full time

Published on 14.09.2024