test-header

HSE Expert
test-header

Szeretnél Magyarország legnagyobb beruházásain dolgozni?

Ha erős műszaki ismeretekkel, valamint jó kommunikációs képességgel és EBK szakterületen szerzett végzettséggel is rendelkezel, akkor ez a te helyed, mint:

EBK szakértő

Munkavégzés helye: Százhalombatta (eseti jelleggel Tiszaújváros)

A munkakör célja:

Felügyelni a vállalkozók EBK tevékenységét. Koordinálni, irányítani a harmadik feles EBK koordinátorok munkáját. Beruházás szervezetünkön belüli EBK tudás, tudatosság növelése.

A pozíciót betöltő személy:

  • A projekt során biztosítja az EBK követelmények betartását, beleértve az előminősítő auditokat és az EBK tervek felügyeletét.
  • Kialakítja és működteti az EBK ellenőrzési és nyilvántartási rendszert, javaslatokat téve annak fejlesztésére.
  • Támogatást nyújt a Projekt Menedzsernek, információt nyújt az EBK státuszról, és koordinálja a harmadik feles EBK koordinátorokat.
  • Rendszeres helyszíni ellenőrzéseket végez, és szükség esetén javító intézkedéseket javasol.
  • Kezeli az EBK adatbázisokat és beszámolási rendszereket, támogatja az EBK teljesítményértékelést.
  • Gondoskodik a szervezeten belüli és vállalkozói EBK képzésekről, valamint részt vesz az előszűrés, kiválasztás, előminősítés és utóértékelés folyamatában.
  • Végzi a szakmai legjobb gyakorlat szerinti további feladatokat.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú, EBK szakterületen szerzett végzettség (lehetőség szerint munkavédelmi szakmérnök)
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Aktuális EBK szabályozási környezet ismerete
  • Műszaki vonatkozású EBK ismeretek
  • MS Office és MS Project ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős műszaki ismeretek és elemzői képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • SCC/VCA személyi végzettség előny
  • Előny: Projekt Menedzsment ismeretek

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget Magyarország első számú munkáltatójánál, az ország legnagyobb beruházásain dolgozni
  • Szakmai kihívásokat; stratégiai, nagyszabású CAPEX projektek kivitelezésében részt venni
  • Széleskörű juttatási csomagot (bruttó 800k cafeteria, 13.havi fizetés)
  • Medicover egészségbiztosítást: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést
  • Wellbeing juttatásokat: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonyod teljes időtartama alatt
  • Bejárási támogatást
  • Gyermek táborokat, családi programokat

A MOL Csoportnál tudjuk, hogy erősségünk a sokszínűségben rejlik. A kiválasztási eljárás során minden megfelelő képesítéssel és munkatapasztalattal rendelkező pályázónak egyenlő esélyeket biztosítunk az életkorra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre, szexuális irányultságra, vagy etnikumra való tekintet nélkül. A MOL Csoportnál mindenki számít.

Ha a toborzási folyamat bármelyik lépésénél a megváltozott munkaképességével kapcsolatos speciális igénye van, kérjük, jelezze ezt a toborzó csapatunknak! Szívesen segítünk.

HSE Expert

Százhalombatta, 2440 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 19.10.2024