AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Csatlakozz partnercégünkhöz és légy része Te is egy emberséges és támogató közegnek

HR Business Partnerként

Partnercégünk egy elismert, innovatív vállalat, amely elkötelezett a minőség, a precizitás és az emberek iránt.

Munkavégzés helye: Orosháza

Feladatok a következők:

  • HR Rendszerek Tervezése és Bevezetése: Emberi erőforrás-tervek kidolgozása, politikák és akciók megvalósítása.
  • Szabályzatok Kezelése: Humánpolitikai szabályzatok készítése, aktualizálása és végrehajtásuk figyelemmel kísérése.
  • HR Folyamatok Fejlesztése: HR folyamatok kialakítása, aktualizálása és a vonatkozó tervek előkészítése.
  • Toborzás és Kiválasztás: Szakember keresés, toborzás és kiválasztás, valamint a felvételi és beillesztési folyamatok koordinálása.
  • Munkaköri Rendszerek Fejlesztése: Munkakörtervezés, értékelés és besorolás karbantartása és fejlesztése.
  • Teljesítményértékelés: Egyéni teljesítményértékelési rendszer kialakítása, értékelések szervezése és összegzése.
  • Belső Kommunikáció: Hatékony vállalati kommunikáció biztosítása a munkavállalók informálása érdekében.
  • KPI Mutatók Felügyelete: KPI mutatók elérése, folyamatos felügyelet és intézkedések a célok teljesüléséért.
  • Ösztönzési és Juttatási Rendszerek: Bérpiaci elemzések alapján ösztönzési és juttatási rendszerek tervezése.
  • Oktatási Terv: Éves oktatási terv és költségvetés elkészítésének felügyelete.
  • Mentorálás: HR koordinátor, Képzési koordinátor és bérszámfejtő kolléga irányítása és támogatása.

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 év releváns tapasztalat
  • Operatív feladatokban, HR stratégiában, létszámtervezésben, és teljesítményértékelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • People menedzsment/ mentori tapasztalat
  • Aktív szóbeli angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit nyújtanak cserébe:

  • Pozitív és támogató vállalati kultúra
  • Cafeteria szolgáltatás már a próbaidő alatt is
  • Havi szintű teljesítmény bónusz
  • Üzemanyagtámogatás
  • Eseti jelleggel home office lehetőség
  • Munkavállalói ajánlási rendszer
  • Stabil és dinamikus vállalati közeg

☝Hogyan jelentkezhetsz?

        Jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gomb megnyomásával!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

HR Business Partner munkatárs - Orosháza

Hungary
Full time

Published on 07.10.2024