Hegesztő (AWI) (WHC013219)

Pozíció leírása:

Awi hegesztőket keresünk Berlini kiküldetéssel!

Feladatok:

  • Gázturbinák égőfej gyártása során:
  • Az egymáshoz összehegesztendő darabok előkészítése/összeállítása rajz alapján.
  • A hegesztőgép beállítása a használt anyagoktól függően.
  • A megadott hegesztési utasítás szerint a darabok összeheftelése és hegesztése.
  • Hegesztési műveletek elvégzése kézi, félautomata vagy automata hegesztőgéppel.
  • A hegesztett darab ellenőrzése szemrevételezéssel.
  • Problémák, eltérések esetén hibajavító és megelőző megoldás ajánlása.
  • Munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások betartása.
  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok (műszakpótlék 40%)
  • Cafetéria: 42.000 Ft/hó ( Bruttó )
  • 13. havi bérezés
  • Ingyenes repülőút havonta 1 alkalommal

Elvárások:

  • hegesztő végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • gyakorlat 141-es eljárásban (AWI hegesztés)
  • irodai számítógépes programok (MS Office) alapfokú ismerete

Berlin
Full time

Published on 10.10.2024