Magánszemélyeket kiszolgáló csapatunk bővítésére keresünk új kollégát,

Global Markets szenior üzletkötő

pozícióba.

Feladatok:

  • Lakossági ügyfelekkel való folyamatos és proaktív kapcsolattartás
  • Saját ügyfélkör kiszolgálása, termékekről és az aktuális piaci helyzetről való tájékoztatás, piaci kockázataik feltérképezése.
  • Befektetési tanácsadás nyújtása
  • Folyamatos kapcsolattartás társterületekkel
  • Új ügyfelek akvirálása szoros együttműködésben a privátbankkal
  • Új termék ötletek és javaslatok, termékfejlesztés kezdeményezése
  • Felelősségvállalás a terület munkájáért
  • Társterületek szakmai munkájának segítése

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • Minimum 5 év üzletkötői tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Gyors és önálló döntéshozatal
  • Ambiciózus, nyitott, proaktív és kihívásokat kereső személyiség
  • Jó szervezési készség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Treasury területen szerzett tapasztalat
  • Bloomberg rendszer ismerete
  • Tőzsdei szakvizsga, xetra vizsga, ACI Diploma

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Babér utca 9.

Budapest
Pest
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 16.09.2024