Gépmester (WHC013176)

Pozíció leírása:

Csatlakozz egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, nemzetközi hírű gyárhoz, ahol innovatív technológiákkal és kiváló munkakörülményekkel várunk!

Gépmester pozícióba keressük leendő munkatársainkat pécsi partnerünk számára versenyképes bérezéssel!

Kereseti lehetőség akár havi br. 490.600-569.100 Ft között (alapbér+műszakpótlék)!

Feladatok:

  • Gépek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Gépcsoport műszaki állapotának felügyelete
  • Gépcsoport üzemeltetése és ellátása az alapanyaggal a munkaidő 80 százalékában
  • Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Részvétel a gépegységek karbantartási folyamataiban
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér+ műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Szakmai tudás alapján plusz jutattás
  • Hűségbónusz
  • Bejárás és hazajutás támogatása
  • Kedvezményes étkezés
  • Önkéntes magánnyugdíj pénztár
  • Kamatmentes lakáskölcsön
  • Szociális segély
  • Temetési segély
  • Fizetési előleg

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség
  • Motiváltság, rugalmasság
  • 12 órás műszakrend vállalása

Pécs
Full time

Published on 14.09.2024