Gépkezelő (WHC013019)

Pozíció leírása:

Piacvezető partnerünk állományába keresünk gépkezelőket 2-3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Gépek kiszolgálása, kezelése, felügyelete
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Hibás termékek elkülönítése

Amit kínálunk:

  • Havi alapbéren felül cafetéria, bónusz
  • 2-3 műszakos, 8 órás munkarend (nagyobb megrendelés esetén 3 műszak van)
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Barátságos, támogató légkör
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Balatonakarattya, Balatonfőkajár, Balatonkenese, Berhida, Csajág, Enying, Füle, Jenő, Kabókapuszta, Kiscséripuszta, Kisláng, Kőszárhegy, Mátyásdomb, Nádasdladány, Ősi, Papkeszi, Peremarton, Pétfürdő, Polgárdi, Szabadbattyán, Székesfehérvár, Várpalota

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki érzék
  • Szakmunkás végzettség vagy ennek hiányában legalább 1 év gépkezelői tapasztalat

Polgárdi, 8154 Magyarország
Full time

Published on 14.09.2024