Gépkezelő ( Folyamatos 12 óra) - Budapest, X. kerület

Feladatok:

  • Csomagoló gépsor üzemeltetése, a gépek kiszolgálása, kezelése

  • Tisztítások, takarítások elvégzése az érvényben lévő szabályozás alapján

  • Folyamatellenőrzés és annak dokumentálása

  • Termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása

  • Autonóm karbantartások (kenés, tisztítás, állapotvizsgálat) elvégzése

Elvárások:

  •  Gépkezelő tapasztalat

  • Legalább Általános iskolai végzettség

  • 12 órás műszakok vállalása ( 3+3 napban, vagy heti váltásban)

  • Számítógépes ismeret

  • Pontosság, precizitás

  • Proaktivitás

  • Felelősségteljes munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Bér utalása a hónap első napján

  • Alapbér mellé Cafeteria és műszakpótlék

  • Negyedéves bónusz

  • Dolgozói söröző és konditerem korlátlan és ingyenes használata

  • Egészségbiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra

  • Munkaruha, munkavédelmi eszközök és a biztonságos munkakörnyezet biztosítása

A munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. élelmiszeripari partnere számára toboroz és közvetít főállású munkavállalókat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.