Gépkezelő

Tatabányai partnercégünk részére keresünk GÉPKEZELŐ pozícióba munkatársakat!

Feladatok, amiben szükségünk lesz rád:

  • Gépbeállítás megadott paraméterek alapján
  • Festékkezelés és az azzal kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • Termelési folyamatok betartása
  • Rutinszerű ellenőrzések
  • Besegítés a karbantartási munkálatokba

Amire számíthatsz:

  • Magas alapbérre
  • Béren kívüli juttatásként cafeteriában részesülsz
  • Havi bónusz
  • Műszakpótlék, 18-06 óra között: 30 %
  • Munkába járás támogatása

 Fontos, hogy az alábbi elvárásoknak megfelelj:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyártókörnyezetben szerzett gépkezelési tapasztalat
  • 12 órás beosztású, folyamatos munkarend vállalása

Küldd el jelentkezésed még MA!

Gépkezelő

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary technical school
Secondary school

Published on 17.09.2024