Gépkezelő

Partnerünk már több, mint 30 éve van jelen a hazai építőanyag piacon. Mi sem bizonyítja jobban stabilitásukat és megbízhatóságukat, mint ez a hosszú idő. Ha számodra is lényeges a biztos háttér, akkor itt az ideje jelentkezned erre a lehetőségre! Gépkezelőket keresünk 2 műszakos munkarendbe.

Feladataid lesznek:

  • alapanyag összekészítések, csomagolóanyagok előkészítése, címkézése az üzemben

  • az elkészült vakolatok kiszerelése, fedőzése, raklapra helyezése

  • színező gép kezelése, vödrönkénti színezés elsajátítása

  • takarítási feladatok ellátása

A munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Munkaidő:

  • 2 műszak

  • hétfőtől-péntekig 6:00-14:00 és 14:00-22:00

A munka elvégzéséhez ezekre van szükség:

  • középfokú végzettség

  • állóképesség, jó fizikai kondíció (közepesen nehéz fizikai munka)

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • precizitás (az adalékok pontos kiméréséhez elengedhetetlen)

  • alapfokú számítógépes ismeret (címkék nyomtatása egy egyszerű programmal történik)

Előnyt jelent:

  • az érvényes targoncavezetői jogosítvány és

  • a targoncavezetői tapasztalat

Ajánlatuk számodra:

  • stabil munkahely egy multinacionális vállalatnál

  • bérezés: bruttó 3.100 Ft/óra

  • délutános műszakpótlék: 14:00 órától

  • év végi bónusz

  • bejárás támogatás (bérlet térítés 86%, üzemanyag térítés 44 Ft/km)

„A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Gépkezelő

Pilisvörösvár, 2085 Magyarország
Full time

Published on 25.06.2024