Gépész karbantartó technikus

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat gépész karbantartó technikus pozícióba.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Amennyiben rendelkezel szakirányú gépész technikusi végzettséggel
  • Ha van 2-5 éves tapasztalatod komplex gépek hibaelhárításában és támogatásában
  • Amennyiben rendelkezel alapismeretekkel a hidraulikában, pneumatikában és a karbantartási tevékenységek biztonsági követelményeiben

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbéred mellett magas bónusz juttatásban lesz részed
  • Lakhatási támogatásban részesítünk
  • Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

  • Üzemelteted a hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközöket
  • A szállítóktól és a mérnöktől érkező koordináció révén a vezérlőkkel, meghajtókkal, berendezésekkel és vezérlési technikákkal kapcsolatos hibák javítása
  • Elvégzed az új berendezések indítási és hibakeresési szolgáltatásait
  • Finomítod a rendszereket

Hol fogsz dolgozni?

  • Gyöngyöshalászon

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Full time

Published on 21.06.2024