Gépértékesítési menedzser

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Dél-dunántúli Régiónk területére.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Ezen felül plusz jutalékra, amely az egyéni teljesítményed alapján alakul.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Céges autóra, mobiltelefonra és laptopra.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.

A feladataid az alábbiak lesznek:

  • A cégünk által forgalmazott prémium gépek tervszerű értékesítése.
  • Kapcsolat kiépítése új partnerekkel, meglévő partnerekkel folyamatos kommunikáció.
  • A cégünk piaci pozíciójának hatékony és eredményes növelése.
  • Az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatainak koordinálása.
  • A technológiai elemek és megoldások készségszintű ismerete.

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak mind igazak Rád:

  • Befejezett felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Kereskedelmi területen szereztél már tapasztalatot.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal és mobilis vagy mivel ez nem „irodában ülős munka".
  • Nyitott személyiség vagy, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, és csapatjátékos vagy.
  • Erős kereskedelmi attitűddel rendelkezel.
  • Megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez.

Előnyt jelent:

  • Gépészmérnöki vagy mezőgazdasági műszaki végzettséged van.
  • Mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szerzetél tapasztalatot.
  • Kaposvár környéki lakhely.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.

Munkavégzés helye: Dél-dunántúli Régiónk területe

Tolna
Baranya
Somogy
Fejér
Somogy
Pellérd, 7831 Magyarország
Baranya
Sárbogárd
Fejér
Dél-Dunántúl
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 18.10.2024