Folyamatmérnök (Autóelektronika)

Multinacionális autóelektronikai vállalat számára keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok beállítása, bevezetése és fejlesztése
  • A termelékenység növelése és a feladatok automatizálási lehetőségeinek azonosítása kulcsfontosságú területeken
  • Részletes specifikációkkal dolgozni és kiválasztani a legjobb koncepciókat új és továbbfejlesztett folyamatok bevezetéséhez
  • Kritikus folyamatvezérlők és megelőző intézkedések azonosítása és ellenőrzése 8D, 5W, Ishikawa és SWOT technikák alkalmazásával
  • Minőségjavítási területek meghatározása és változtatások koordinálása a tényleges költségek, hozam, hibaarányok és KPI-ok figyelembevételével
  • Gép beszállítók kiválasztása és a befektetés megtérülésének kiszámítása
  • Jóváhagyott és elindított projektek megvalósításának koordinációja
  • Munkautasítások kidolgozása és aktualizálása, valamint technikai szabályozások oktatása
  • Gyártással kapcsolatos dokumentáció elkészítése és frissítése a beszállítói kézikönyv, belső irányelvek és alkalmazandó szabványok alapján
Requirements:
  • Mechatronikai mérnök, Villamosmérnök, Gépészmérnök vagy Automatizálási mérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3-4 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreatív, kíváncsi szemlélet párosulva rendszerszemléletű problémamegoldó megközelítéssel
  • Együttműködő hozzáállás és hajlandóság a funkcionális csapatokban való munkára
Benefits:
  • Versenyképes fizetés és juttatások (bónusz, cafeteria, stb.)
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér, ugyanakkor barátságos, családias munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, képzések, karrierlehetőség
Qualities:
  • Magabiztos műszaki háttér a huzalkötés, automatizálás és robotika, AOI rendszerek, adagolási technológiák, PLC-k és szenzorok terén

Bicske, 2060 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 16.10.2024