Folyamatmérnök

Nemzetközi gyártótevékenységet végző vállalatnál szeretnél tapasztalatot szerezni vagy kamatoztatni?

30 éves múltra visszatekintő, autóipari beszállító cég keresFolyamatmérnök munkatársat. Amennyiben motivált vagy az alább szereplő feladatok elvégzésére, angolul is boldogulsz és vonz az autóipar világa, akkor várjuk jelentkezésed az oldal alján!

Feladatok

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése

  • Termelés támogatása a széria fázis végéig

  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)

  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése

  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése

  • Műveleti utasítások készítése, aktualizálása

  • Szükséges mérések kidolgozása, eredmények kiértékelése

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Requirements:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Benefits:
  • Szakmai fejlődés, betanulás tapasztalt kollégáktól

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz

  • Albérlet támogatás

  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Mosonszolnok, 9245 Magyarország
Full time

Published on 03.07.2024