Finance Leader (Heves megye)

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünknél új pénzügyi csoport indul és

az első szakembert, vezetőt keressük Hozzájuk, az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:Pénzügyi feladatok és folyamatok migrálása különböző európai városokból Magyarországra;
A pénzügyi SSC tevékenység optimális folyamatainak kialakítása és biztosítása;
A könyvelő csapat felvétele, irányítása, fejlesztése és motiválása;
Külföldi és magyar beszámolók elkészítése;
Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal;
Riportok készítése;
Kapcsolattartás azon vállalatokkal, akiknek a pénzügyi szolgáltatást a szakmai csoport végezni fogja.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Requirements:

Gyártó/termelő cégnél vagy SSC-nél azon belül, pénzügyi területen szerzett csapatvezetői tapasztalat;
Erős könyvelési ismeretek;
IFRS ismerete;
Magabiztos aktív angol nyelvtudás;
Felsőfokú végzettség;
Microsoft Excel magabiztos használata;
Kiváló problémamegoldó képesség;
Nyitott, lendületes személyiség.

Benefits:

Stabil háttérrel rendelkező vállalat;
Színes, izgalmas feladatok;
Támogató vezetőség;
Home office lehetőség (heti 2 nap);
Rugalmas munkaidő;
Versenyképes bér és juttatások és céges autó.

Qualities:

Új SSC kialakításában szerzett tapasztalat.

Gyöngyös
Full time

Published on 05.10.2024