Főkönyvelő

Több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, piacvezető szerepet betöltő nagykereskedelmi partnervállalatunkhoz keresünk tapasztalt főkönyvelőt. Olyan szakembert keresünk, aki biztos pénzügyi háttérrel rendelkezik, és képes irányítani a teljes könyvelési folyamatot, biztosítva a pénzügyi kimutatások pontosságát és az előírásoknak való megfelelést.

Ha proaktív, precíz és erős vezetői készségekkel rendelkező szakember vagy, aki egy stabil, piacvezető cégnél szeretne dolgozni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok / Tasks

  • A cégcsoport teljes körű könyvelésének ellátása

  • Tárgyi eszközök nyilvántartása

  • Bevallások, adatszolgáltatások elkészítése

  • Mérleg és eredménykimutatás elkészítése

  • Év végi zárások lebonyolítása

  • Riportálás az igazgatóság felé

  • Szoros együttműködés a kontrolling osztállyal

Amit nyújtunk / Offer

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Kiemelt bérezés, év végi prémium

  • Modern irodai környezet

Requirements:
  • Mérlegképes könyvelő képzettség

  • Aktív regisztrált mérlegképes könyvelői státusz

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Benefits:
  • Kis csapat vezetésében szerzett tapasztalat

  • SAP Business One ismeret

  • Bérszámfejtési ismeret

Főkönyvelő

Debrecen
Full time

Published on 22.10.2024