Finance and controlling team leader

Legyünk együtt sikeresek!

Európai családi tulajdonban lévő gyártó vállalathoz keresünk pénzügyi szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:A vállalat teljeskörű kontrolling feladatainak ellátása (kisvállalat);
3 fős pénzügy-számviteli csapat munkájának koordinálása;
Részvétel a hó végi zárási folyamatokban, ellenőrzés IFRS szerint;
Költségvetés és havi likviditás tervezés;
Külsős auditokban történő részvétel;
Anyavállalat és CFO felé riportálás, jelentések elkészítése;
Kapcsolattartás a hatóságokkal, szolgáltatókkal.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Requirements:

Felsőfokú, előnyösen pénzügyi/gazdasági végzettség;
Gyártó vállalatnál szerzett kontrolling tapasztalat;
Pénzügy-számviteli ismeretek;
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.

Benefits:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Rugalmas munkaidő;
Modern, kellemes irodai munkakörnyezet, fejlődési lehetőség;
Részvétel a vállalati folyamatok optimalizációjában és fejlesztésében;
Nemzetközi csapatban való munkavégzés lehetősége;
Szakmai és személyes fejlődést támogató tréningek és programok.

Qualities:

SAP / CO modul ismerete;
PowerBI-val kapcsolatos tapasztalat. Kiváló elemző és probléma megoldó képességű;
Rendszerben gondolkodik.

Székesfehérvár
Full time

Published on 02.08.2024