Értékesítő

Partnerünk világ egyik vezető fenntartható szolgáltatásokat nyújtó vállalata mosdó-higiéniai megoldások, szennyfogó szőnyegek és munkaruházat terén. Maga a márka egyesíti a német precizitást, az innovációt és a textilipari szakértelmet.

Milyen feladatok várnak rád partnerünknél?

  • Új ügyfelek akvirálása

  • Partnerünk szolgáltatásának, illetve termékeinek értékesítése az ügyfelek megkeresésével

  • Szolgáltatási, illetve késztermék értékesítési szerződések megkötése, rögzítése és adminisztrációja

  • Szerződések leadása az értékesítési asszisztens felé

  • Látogatások eredményeinek rögzítése a CRM rendszerben

  • Területi képviselőhöz tartozó ügyfelek igényeinek folyamatos nyomon követése és a szerződések módosítása a változó kereslet szerint

  • Munkakörhöz kapcsolódó egyéb feladatok ellátása

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Minimum 3 év szolgálatatás értékesítés, B2B tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • MS Office ismeret

Nem feltétel, de előny:

  • Higiénia termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

  • Salesforce és/vagy D365 (dynamics CRM rendszer) ismeret

Munkavégzés helye:

  • Észak-Nyugat Magyarországi régió (Győr-Moson-Sopron, Veszprém és Vas)

  • Dél-Nyugat Magyarországi régió (Tolna, Baranya és Zala)

  • Észak-Kelet Magyarországi régió (Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg)

  • Dél-Kelet Magyarországi régió (Bács-Kiskun, Békés és Csongrád-Csanád)

Partnerünk ajánlata:

  • Korrekt alapbér

  • Felső limit nélküli havi jutalék

  • Céges autó - korlátlan magánhasználatra is!

  • Céges rendezvények és csapatépítők

  • Előrelépési és fejlődési lehetőségek

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Értékesítő

Zala
Full time

Published on 24.10.2024