Értékesítő

Legyél Te is a SAMSUNG márka képviselője és erősítsd az értékesítői csapatunkat!

A budapesti Etele plázába, SAMSUNG Experience Store üzletünkbe keressük lelkes és motivált új kollégáinkat Műszaki értékesítő munkakörbe!

Feladatok

  • Samsung termékeket, azon belül is mobiltelefonokat, táblagépeket, tartozékokat és egyéb szolgáltatásokat fogsz értékesíteni
  • Számunkra mindig az ügyfél az első, ezért fontos lesz, hogy az üzletbe látogató ügyfelek magas szintű és udvarias kiszolgálásban részesüljenek
  • Vásárlóink felmerülő kérdéseinek megválaszolása, és az esetleges panaszok megoldása is a napi feladataid közé fog tartozni

Elvárások

  • Magabiztosan mozogsz az értékesítésben és érdekel a mobiltechnológia folyamatosan fejlődő világa
  • Tudod, hogy mikor, mit kell mondani egy vásárlónak
  • Az angol nyelvű kommunikáció sem okoz gondot
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet

Amit ajánlunk

  • Munkaidődet inspiráló környezetben, egy dinamikus és lendületes csapat tagjaként töltheted
  • Az alapfizetésen túl vonzó jutalék rendszerrel díjazzuk a teljesítményedet
  • Folyamatos képzést és tréning lehetőséget biztosítunk a számodra
  • Ki tudod próbálni a legújabb termékeket, hogy képbe kerülj az új technológiák és innovációk kapcsán
  • Samsung aktuális csúcsmobiljait használhatod

Munkavégzés helye

Magyarország, 1119 Budapest

Értékesítő

Budapest
Full time
Secondary school

Published on 17.10.2024