ERP Operation Support

Szárazföldi- és légi szállításban, valamint raktárlogisztikai szolgáltatások területén piacvezető partnercégünk számára keressük ERP Operation Suppor kollégánkat, Debrecenbe.

Ha szimpatikusak az alábbi feladatok, és úgy érzi, Ön lenne a megfelelő személy a pozícióra, küldje el önéletrajzát a lap alján!

Feladatok

  • Az operációdirekt támogatásaa raktárakban

  • AWMS(S4 Hana SAP)nyilvántartása és kezelése

  • A felhasználóirendszerhibák(ügyfél/operátor)megoldása

  • Jelentés készítésés management eszközök (SQL) fejlesztése és kezelése

  • A raktárrendszer, az összes támogató folyamat és szolgáltatás felügyelete

  • EDI kezeléseés vezérlése

  • Rendszerváltozásoktesztelése és bevezetése

  • Képzésekenvaló aktív részvétel

  • Új felhasználók képzése

  • Alkalmanként készenlét (telefonon)

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Debrecen

Requirements:
  • Proaktivitásaz új technológiák bevezetésében

  • WMS/TMS rendszerben való munkavégzés ismerete(ideális esetben S4 Hana SAP)

  • Excel és SQL haladó szintű ismerete

  • Angolkommunikációs szinten (B2)szóban és írásban egyaránt

  • Gyors döntéshozatali és szervezőkészség

  • Rugalmasság ésanalitikus gondolkodásmód

Benefits:
  • Cafeteria

  • Bejárási támogatás

  • Stabilitás, karrier növekedés és tanúsított képzések széles skálája

  • Barátságos csapat és kellemes munkakörnyezet

  • Gyümölcsnapok, ingyenes kávé, Alza/Praktiker kedvezmények

  • Lehetőség különféle jegyek megnyerésére (pl. Forma1, Coldplay, Bayern München és Manchester United jegyek online vetélkedők keretein belül egész évben)

  • Lehetőség jótékonysági tevékenységekben való részvételre pl. DHL Go Green és Disaster Recovery Group program

  • Welcome csomag

  • Home Office lehetőség már a betanulási időszak alatt is

Qualities:
  • Power BI/Power Apps ismerete

  • Gyártástervezési tapasztalat

  • Más programozási nyelvek ismerete

Debrecen
Full time

Published on 16.09.2024