ÉPÜLETGÉPÉSZ SZAKÁGI PROJEKTVEZETŐ

Feladatok, amely inspirálja:

  • A kivitelezési projektek irányítása, a teljes folyamat kézben tartása a tervezéstől a megvalósításig.
  • Építésvezetők, alvállalkozók és az előkészítő csapat koordinálása, az összes szereplő bevonásával a projekt sikeréhez.
  • Műszaki dokumentációk felülvizsgálata, a Megrendelő képviselete és az ügyfelekkel, tervezőkkel való aktív kapcsolattartás.
  • A projekt előrehaladásának nyomon követése, határidők betartása és minőségi szempontok biztosítása.
  • A műszaki előírások, technológiai és minőségbiztosítási folyamatok irányítása, valamint az előírásoknak megfelelő munkavégzés felügyelete.
  • Rendszeres pénzügyi és teljesítményriportok készítése, a projektek pénzügyi vonatkozásainak ellenőrzése.
  • A gépészeti rendszerek beüzemelése, beszabályozása, próbaüzemeinek levezénylése, az átadási dokumentáció koordinálása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség épületgépészet területén.
  • Legalább 3-5 éves projektvezetői tapasztalat épületgépészeti kivitelezésekben.
  • Magas szintű MS Office ismeret, különösen Excel.
  • Műszaki tervező szoftverek (pl. Autocad) használatában szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent, de nem feltétele a pozíció betöltésének:

  • Angol vagy német nyelvtudás.

Amit tőlük várhat:

  • Szakmai fejlődés: Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil és innovatív vállalatnál, folyamatos szakmai képzésekkel.
  • Versenyképes jövedelem: A pozícióhoz illeszkedő jövedelmet kínálnak, amely motivál és elismeri az elvégzett munkát.
  • Modern munkakörnyezet: Inspiráló és professzionális csapat, amely támogatja szakmai fejlődését.
  • Céges autó: Magánhasználattal, hogy munkája még kényelmesebb legyen.

Munkaidő és munkavégzés helye:

Hétfőtől csütörtökig: 7:00 – 16:00 óráig

Pénteken: 7:00 – 15:00 óráig

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (1-es villamos vonalán), valamint a projekthelyszíneken.

Amennyiben szeretne részt venni izgalmas, kihívást jelentő épületgépészeti projektek vezetésében, és csatlakozni egy dinamikusan fejlődő csapathoz, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a "JELENTKEZÉS"gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 12.09.2024