AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Energiahatékonysági területen működő Partnerünk számára keresünk

az alábbi munkakörbe kollégát:

Építőipari projekt menedzser

A pozíció rövid bemutatása:

Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, és legyél Te az, aki szakértelmével és elkötelezettségével támogatja energetikai beruházásaink sikeres megvalósítását!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Az energetikai beruházások kapcsán keletkező lakossági és nagyvállalati projektek összefogása,
  • Biztosítani a szerződésben foglaltak teljesülést műszaki, pénzügyi, minőségi és time menedzsment oldalról egyarát,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal és biztosítani a hatékony információ áramlást,
  • Szoros együttműködés az alvállalkozókkal, a kivitelezési folyamat folyamatos monitorozása és koordinálása,
  • Projekt- és műszaki dokumentációk elkészítése és a költségvezetés kezelése,
  • Új beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése és az együttműködési feltételek leegyeztetése.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:

  • Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel,
  • Építőipari területen projektvezetőként szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Stresszes helyzetekben is megőrzöd hidegvéredet és képes vagy rugalmasan és gyorsan reagálni a változásokra,
  • Stratégiai gondolkodásmód, valamint projektszemlélet,
  • Teljesítményorientált szemléletmódra, mely segít abban, hogy céltudatosan haladj az elvégzendő feladataidban,
  • Kiváló tárgyalási technikára és kommunikációs képességre, amelyek segítségével professzionálisan lépsz fel tárgyalásokon és projekt egyeztetéseken,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és gépjárművezetői rutinnal.

Amiért minket válassz:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk;
  • Nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra;
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat;
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk;
  • Rugalmas munkaidőbeosztás biztosítunk annak érdekében, hogy munkádat a legmagasabb hatékonysággal tudd ellátni, megőrizve a munka-magánélet egyensúlyát
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk.

Munkavégzés helye:

Nyugat Magyarország:

Nógrád-, Győr-Moson-Sopron-, Veszprém-, Vas-, Zala-, Baranya vármegye

Ha szívesen dolgoznál velünk és szeretnél hozzájárulni egy fenntarthatóbb jövőhöz, jelentkezz most!

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük!

Get Work Trend Kft.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.