test-header

Engedélyezési Szakértő
test-header

Szeretnéd átlátni a MOL Kutatás-Termelés működését és támogatni a szervezetet érintő üzleti döntéshozókat változatos projektekben akár junior jogászként, mint

ENGEDÉLYEZTETÉSI SZAKÉRTŐ?

Szeretsz a részletekkel foglalkozni, a munkádat szervezettség és szakmai alaposság jellemzi? Az angol nyelvet is jól használod?

Gyere Hozzánk!

Megoldásokban gondolkodunk (youtube.com)

Munkavégzés helye: Budapest

Mik lesznek a feladataid?

  • A projektek engedélyezés oldali támogatása a projekt ötlet kidolgozásától a lezárt projektek utóértékeléséig. A szervezet és a komplett engedélyeztetési folyamat képviselete a projekt teamben.
  • A tevékenységgel kapcsolatos hatósági kapcsolattartás (különösen de nem kizárólagosan ingatlanügyi, bányahatósági, jegyzői, környezetvédelmi és vízügyi hatóság), konfliktus esetén a helyzetet felmérése és javaslattétel a konfliktus kezelésére, a probléma megoldására, részvétel a hatóságokkal folytatott egyeztetéseken.
  • A termőföld vagy erdő igénybevételének engedélyeztetése, környezetvédelmi, vízügyi vagy zajvédelmi engedélyezésekhez szükséges dokumentációk biztosítása, bányafelügyeleti és egyéb engedélyezési eljárások lefolytatása.
  • Egyeztetés a projektek által működési területükben érintett természetvédelmi kezelőkkel, természetvédelmi hatóságokkal, a természetvédelmi előírásoknak való megfeleléshez szükséges mértékig kapcsolattartás a munkakörével azonos szintű szakügyintézőkkel.
  • A bányászati létesítmények létesítéséhez, kutatási tevékenység engedélyeztetéséhez szükséges közmű egyeztetési eljárások lefolytatása. A projektek megvalósításához szükséges útkezelői hozzájárulások beszerzése, az útkezelőkkel folytatott egyeztetések koordinálása, szükség esetén a közútcsatlakozó engedélyezéséhez szükséges dokumentáció biztosítása, engedélyeztetése. A projektek engedélyeztetéséhez szükségszerű terepi bejárások megszervezése, részvétel a helyszíni szemléken.
  • A szükséges döntés előkészítő anyagok összeállításában és elfogadását követő végrehajtásában való közreműködés. A működési körébe tartozó dokumentálási, nyilvántartási, adatszolgáltatási, jelentéskészítési tevékenység naprakész elvégzése. Részvétel a tevékenység végzését befolyásoló jogszabály tervezetének előkészítésben, jogszabálymódosítások tervezetének véleményezésében.
  • Közreműködés a Kutatás-Termelés MOL üzleti stratégiájához illeszkedő engedélyeztetési folyamatok kialakításában, fejlesztésében, a szükséges döntés előkészítő anyagok összeállításában és elfogadását követő bevezetésében. Részvétel a kapcsolódó folyamatok átalakításában, fejlesztésében.
  • A szervezet feladat- és felelősségi körébe tartozó belső szabályzatok megalkotása, karbantartása, felülvizsgálata, megújítása, folyamatábrák készítése.

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • egyetemi jogász végzettség,
  • legalább 1-3 év ideálisan hatósági engedélyezésben szerezett tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás, (B2 – C1)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Mit nyújtunk munkádért cserébe?

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 15.09.2024