Elektromos karbantartó (Veszprém)

Csatlakozz a világ egyik vezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó vállalatához!

A világ lakosságának mintegy harmadának csalunk naponta mosolyt az arcáravagy segítünk, hogy jobban érezzék magukat a bőrükben és a környezetükben.

Ha te is szeretnél tagja lenni ennek a szuper csapatnak és szívesen lennél elektromos karbantartó, olvass tovább a részletekért!

Feladatok

  • A vállalat területén található pneumatikus, elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása

  • Jelölő és ellenőrző berendezések termelési tervnek megfelelő előkészítése és átállítása

  • Karbantartási tervnek megfelelően gépek, berendezések felújítása

  • Tartalék alkatrészek mennyiségének folyamatos figyelemmel kísérete és jelentése

  • Termelő sorok rendellenességeinek azonnali elhárítása, sorvezetőkkel történt egyeztetések alapján

  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és projektekben

  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása illetve a megoldások végrehajtása

Requirements:
  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus, stb.)

  • Elektromos karbantartási területen/műszerész munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Benefits:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomagot

  • Magas műszakpótlékot

  • Saját gyártású termékekből álló ajándékcsomagokat

  • Vállalati buszjáratot a környező településekről

  • Utazási támogatást a gépjárművel érkezők számára

Qualities:
  • Pneumatikai/Mechanikai/Programozási/Villamossági ismeretek

  • Excel, PLC, HMI, Hálózati alapismeret

  • Élelmiszeripari tapasztalat

Veszprém
Full time
Secondary technical school

Published on 16.09.2024