Elektromos karbantartó technikus

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat elektromos karbantartó technikus pozícióba.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy folyamatos 12 órás munkarendben kell dolgoznod
  • Amennyiben rendelkezel szakirányú elektrotechnikusi vagy mechatronikai végzettséggel
  • Ha van minimum 2 éves ipari környezetben szerzett tapasztalatod hibaelhárításban és komplex gépek támogatásában
  • Ha vannak ismereteid alap PLC, hajtás hardver interface és alap szervo vezérlő rendszerekkel kapcsolatban

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbéred mellett magas bónusz juttatásban és lakhatási támogatásban részesülsz
  • INGYENES céges buszjáratunkat használhatod a munkába járáshoz
  • INGYENES szálláslehetőséget biztosítunk
  • Napi egyszeri melegétkezést nyújtunk

Milyen feladataid lesznek?

  • Üzemelteted a hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközöket
  • Naprakész tudást sajátíts el a vezérlésekről, hajtásokról, felszerelésről, és vezérélési technikákról a gyártókon és a mérnökségen keresztül
  • Beüzemeled az új eszközöket és szervizeled a hibákat
  • Segítséget nyújtasz a termelőberendezések hibaelhárításában és javításokban beleértve a PLC, HMI, Szervo/AC hajtás, és felügyeleti számítógépeket
  • Biztosítod a biztonsági feltételeknek és elektromos jeleknek való megfelelést

Hol fogsz dolgozni?

  • Gyöngyöshalászon

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Full time

Published on 14.09.2024