Delivery Manager

 Multinacionális partnerünk csapatának bővítése céljából keresi új kollégáit vagy kolléganőit

Delivery Manager pozíciókba.

Szakértői csapatuk nagyvállalati ügyfeleket szolgál ki több, mint 2 évtizede.

Általános feladatok és felelősségek:

  • A negyedéves tervezésben befogadott informatikai/digitalizációs témák megvalósításának és a végrehajtandó lépések megtervezése, valamint a leszállítandó munkatermékek meghatározása
  • Projektmenedzser támogatása
  • A kapcsolódó területek beazonosítása, a velük való aktív kapcsolattartás és az együttműködő csapat összefogása
  • A feladatok kiosztása, azok végrehajtásának koordinálása, a határidők betartatása
  • A kockázatok felmérése, azok elkerülésére akciópontok kidolgozása, a felelős vezetők bevonása a kockázatok elhárítása
  • A felelős vezető(k) folyamatos tájékoztatása, a szükséges döntéseknél a vezetők időbeli bevonása
  • Folyamatos státusz biztosítása minden érintett felé

Főbb területek és projektek:

  • KKV számlázással kapcsolatos rendszerek cseréje: pénzügyi, banki és számlaforgalmi területen
  • Új microservices alapú rendszer kialakítása: magas szintű angol nyelvhasználat, valamint számlavezető rendszerek cseréje
  • Alkalmazás és mobilapp/netbank projekt: rendszerek bevezetése, illetve FrontEnd kialakítása
  • Bankbiztonsági terület: széleskörű technológiai ismeretek alkalmazása a bankbiztonság kialakításában
  • Flex upgrade projekt: általános feladatok ellátása
  • BI (Business Intelligence) terület: újonnan kialakuló terület bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős technikai, technológiai háttértudás
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat komplex technológiai feladatok koordinálásban
  • A bankok által használt technológiák, rendszerek, alkalmazások magas szintű ismerete
  • A fejlesztési módszertanok (agile, waterfall, etc.) ismerete és aktív használata, a kapcsolódó eszközök rutinszerű használata
  • Felelősség a negyedéves tervezés által jóváhagyott fejlesztési projektek és témákon belül az IT leszállítandók sikeres szállításának biztosításáért
  • Felelősség a digitalizációs terület erőforrásainak, ütemterveinek és költségvetésének kezeléséért a fejlesztési feladatok és leszállítandóinak eléréséhez

Előny:

  • Informatikai fejlesztésekben és projektekben való részvétel
  • Átfogó portfólió szintű gondolkozásmód
  • Jelentős méretű rendszer bevezetésekben szerzett tapasztalat
  • Strukturált gondolkodás
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség
  • Erős érdekérvényesítési képesség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Korszerű informatikai környezet
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Home Office lehetőség (2 nap irodai jelenlét)
  • Negyedéves megrendelések

Budapest
Full time

Published on 13.10.2024