Csomagoló

Irány a jövőbe! Szeretnél egy szuper modern robotizált raktárban dolgozó csapat tagja lenni? Gyere hozzánk csomagoló pozícióba partnercégünk piacvezető vadonatúj webshopraktárába. Könnyű fizikai munka, hiszen a nehezét a robotok végzik el helyetted. Versenyképes kereseti lehetőség, két műszakos munkarend. A logisztikai központ Budapest határában, Vecsés környékén található. Érdekes, nem monoton, hosszú távra tervezhető munka, fejlődési és előrelépési lehetőségekkel pozitív, befogadó környezetben. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid a következőek lesznek:

  • Összekészített áru csomagolása
  • Feladási címkék nyomtatása, felragasztása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Hajlandóság 3 műszakban való munkavégzésre
  • Raktározásban  szerzett tapasztalat illetve gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Saját autó a munkahely megközelítéséhez
  • Pontosság, precizitás, gyorsaság
  • Együttműködő hozzáállás, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Műszakrend: hétfőtől péntekig
  • Választható műszakbeosztás: 3 műszak/állandó éjszaka
  • Szabad hétvége
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények egy Európai szinten is kimagasló technológiai környezetben
  • Utazási költségtérítést biztosítunk

Csomagoló

Vecsés, 2220 Magyarország
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 07.10.2024