CSATORNAMŰGÉPÉSZ (Sümeg)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

TAPOLCAI ÜZEMVEZETŐSÉGE

CSATORNAMŰGÉPÉSZ

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

FŐBB FELADATOK

  • szennyvíztisztító telep üzemeltetése
  • alkalmazott szennyvíz-technológia működtetése, ellenőrzése, karbantartása
  • szennyvízközműrendszer távfelügyelete, üzemeltetése a folyamatirányító rendszerek alkalmazásával, számítógépes rendszerek kezelése
  • folyamatirányító rendszerek ellenőrzése, hibaüzenetek kezelése
  • védterületek karbantartása, szennyvízszivattyúk dugulásának elhárítása
  • szennyvíztisztítás, vegyszerbekeverés, vegyszeradagolás beállítása
  • technológiai hulladékok kezelése, szennyvízkormányzás
  • iszapszint folyamatos ellenőrzése, iszapülepedés mérése, iszapkezelés

FELTÉTELEK

  • középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • érettségi

AMIT KÍNÁLUNK

  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria br. 450.000 Ft/jogosultsági év)
  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • családbarát munkahely, összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • felelősségteljes, változatos munkakör
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sümeg

Jelentkezni 2024. október 21-ig lehet.

Sümeg, 8330 Magyarország
Veszprém
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 11.10.2024