Csalás- és biztonsági monitoring munkatárs

Az MBH Bank Magyarország egyik vezető hitelintézete. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával.

Célunk, hogy érthető, emberközeli és szerethető élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Miben számíthatsz ránk?

Fontos számunkra, hogy kollégáink minden élethelyzetére megfelelő választ találjunk, hogy tudják, számítunk rájuk és ők is számíthatnak ránk. Ezért különösen büszkék vagyunk a generációs sokszínűségi stratégiánkra, amely a pályakezdőktől a családalapító fiatalokon át a 60 év feletti korosztályig egyedi igényeknek megfelelő megoldásokat kínál, így képzési és készségfejlesztési palettát, közösségi élményeket és személyre szabott juttatásokat.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Biztonsági monitoring rendszerek riasztásainak kezelése, szabályok kialakítása.
  • Részvétel a folyamatban lévő fraud incidensek elhárításában, kezelésében,
  • Szükség esetén telefonos egyeztetés az ügyfelekkel magyar vagy angol nyelven,
  • Folyamatos munkarendben (0-24h) kell ellátni a munkát változó beosztás szerint,
  • Ügyfelek átutalási megbízásainak és bankkártyás tranzakcióinak az ellenőrzése,
  • Belső csalás megelőző és felderítő rendszere (pl. dlp - adatszivárgás megelőzés) kezelése,
  • Bankbiztonsági és fraud projektekben való részvétel.

Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?

  • Folyamatban levő vagy megszerzett felsőfokú végzettség (informatikai, gazdaság informatikai, jogi)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős bankbiztonsági és csalás megelőzési érdeklődés
  • Alapos dokumentációs készségek
  • Feddhetetlen előélet
  • Felelősségteljes, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek szóban és írásban,
  • Csapatban való munkavégzési képesség

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvvizsga

Miben számíthatsz még ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • ESG-stratégiánk részesése lehetsz
  • Generációs sokszínűségi stratégiánknak köszönhetően minden élethelyzetben támogatunk: Start, Start+, Bébi+, MMM+, Aktív+, Nagyköveti program

Budapest
Pest
Full time, Home office / Hybrid
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 11.10.2024