CNC gépbeállító (WHC013182)

Pozíció leírása:

Budapest X. kerületébe keresünk Cnc gépbeállító munkatársakat!

Feladatok:

  • CNC gépek felszerszámozása, beállítása, átállások elvégzése
  • meghibásodás esetén a hibák kijavítása
  • termékek programjainak elkészítése, ehhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • késztermékek bemérése és minősítése
  • műszaki rajzolvasás, mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer)
  • 8 féle gépcsoport beállítása (más-más dolgozik rajtuk, be lehet tanulni többre is)
  • Egyszerre 2-3 gépet kell kezelni – egyiket beállítani, a másikon a gyártást végezni folyamatos ellenőrzéssel, korrekcióval

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • CNC gépkezelő végzettség és releváns tapasztalat
  • 4 műszak vállalása (12 órás munkarend)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • Daráló, száladagolásos, ellenorsós CNC gépek (Siemens 840 vezérlés) (egyorsós, Fanuc, Mazak vezérlés), daraboló gépek, 1 orsós Siemens vezérlésű gép

Budapest
Full time

Published on 14.09.2024