BUSINESS ANALYST

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Meglévő adatbázisok folyamatos frissítése, rendszerek karbantartása, hibajavítása.
  • Önálló fejlesztői feladatok: kisebb, egyedi belső használatú eszközök fejlesztése, adatbázis létrehozása média szakmai területek igényei szerint.
  • Aktív részvétel rendszerek közötti automatizációs folyamatokban.
  • Technológiai újítások, fejlesztések ajánlása és ezek kialakításában való aktív részvétel.
  • Szoros együttműködés a senior üzleti intelligencia fejlesztővel és a szakmai képviselőkkel.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 2 éves tapasztalat adatbáziskezelésben.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • MS SQL és Power BI ismerete.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (főként írásban).
  • Teljesítményorientált, csapatjátékos, rugalmas, alkalmazkodó, türelmes, önállószemélyiség.
  • Jó problémamegoldó készség és analitikus szemlélet.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Médiapiaci ismeretek.
  • C# és/vagy PYTHON programnyelvek ismerete és aktív használata.
  • VBA (Visual Basic) tudás.
  • Informatikai szakirányú végzettség.

Amit Partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbérezést adnak.
  • Egészségbiztosítási támogatást nyújtanak.
  • Éves bónusz lehetőséget kínálnak.
  • Támogatják munkába járásod.
  • Inspiráló és támogató munkakörnyezet vár Rád, ahol a teljesítményed elismerik.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli projekteket.

Munkavégzés helye:Budapest 13. kerület (Göncz Árpád metrómegállóhoz közel)

Munkaidő:Hétfőtől-csütörtökig 9:00-18:00, péntek: 9:30-16:00 (Home Office lehetőséggel)

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezzfrissített MAGYAR nyelvűönéletrajzodcsatolásával az alábbi gombra kattintva:

Pest
Full time

Published on 10.07.2024