Boltvezető

A BUDAVIDÉK zRt boltvezető Kollégák jelentkezését várja Zsámbék - COOP Törökkút Csemege üzletébe!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Bolti munkafolyamatok megszervezése
  • Árugazdálkodási feladatok ellátása
  • Munkavégzés, pénzkezelés felügyelete
  • Akció megjelenítés szervezése
  • Műszakbeosztás tervezése, szervezése
  • Rugalmasság a munkaidő beosztásban, szombati műszak vállalása

Csatlakozz hozzánk, ha :

  • A kereskedelem területén vezetői tapasztalatot szereztél
  • Előny, ha kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a Rád bízott feladatokat
  • Jó a kommunikációs készséged
  • Vásárlóközpontú hozzáállásod van

Mi vár Rád a Budavidék zRt-nél?

  • Egy bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Kiszámítható és versenyképes jövedelem
  • Érdekel a szakmai fejlődés és az előrelépési lehetőség egy családias és támogató munkahelyi légkörben
  • A munkába járás költségeinek teljes körű térítése
  • Mindig szabad vasárnap
  • Munkabér: Bruttó 670.000 Ft

Fizetést kiegészítő juttatásaim és a hozzájuk tartozó információ:

  • Gránit kártya 15% dolgozói kedvezmény
  • Ingyenes üdültetés
  • hűség bónusz
  • gépkocsi költségtérítés

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Boltvezető

Zsámbék, 2072 Magyarország
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Vocational school

Published on 01.10.2024